Ефірна олія жасминова

Лідер продажу
Виробник: Адверсо
Модель: 4820104011322
Наявність: В наявності

67.7
  • ₴ 67.70


Стислі характеристики
Доступний об'єм 5 мл
Тип Ефірна олія
Всі характеристики


Ефірна олія жасмину позитивно впливає на шкіру, має протизапальну, знеболюючу, спазмолітичну і відхаркувальну дію. Відновлює сили після пологів. При охриплості відновлює голос.

Батьківщина жасмину - Індія, район Кашміру. В Європі відомий як іспанський, або великоквітковий жасмин. Був завезений до Іспанії під час арабського панування і після витіснення маврів став поширеним як декоративна рослина по всьому Середземномор’ю. Цьому сприяли і рясне цвітіння жасмину, і його неповторний запах. Для отримання ефірної олії жасмин став культивуватися в XIX столітті у Франції, і дуже швидко ця олія стала незамінним компонентом найпрестижніших духів.

Ароматичну олію одержують з абсолюту дистиляцією і парою.

Основні дії на внутрішні органи і системи

Має протизапальну, знеболюючу, спазмолітичну, відхаркувальну дію і є антидепресантом. Відновлює фізичний стан після родів. При осиплості відновлює голос.

Показання до застосування

  • клімактеричні розлади, передменструальний синдром;
  • при депресії після родів;
  • ГРЗ, грип;
  • астенічні стани.

Косметичні і дерматологічні властивості

Має прекрасний омолоджуючий ефект для будь-якого типу шкіри, усуває сухість і подразнення. Сприяє лікуванню екземи і дерматозів. Як косметичний засіб жасмин здатний покращувати і омолоджувати шкіру, полегшувати стан у разі захворювань нейроендокринного характеру (екзема, дерматози і т.ін.). Він чудово зволожує і заспокоює суху і зрілу шкіру. Олію жасмину застосовують для відновлення еластичності шкіри, усунення слідів від розтягнень і шрамів, у разі алергічних висипань, запалень.

Психоемоційна дія

Прекрасний антидепресант. Нормалізує сон. Позбавляє від відчуття страху. Запах жасмину надихає, спонукає до творення, перешкоджає виникненню песимістичних думок, допомагає позбутися комплексу неповноцінності. Зміцнює відчуття упевненості в собі. Посилює чуттєвість.

Способи використання

Ванни, масаж, духи.

Попередження і протипоказання

Не застосовувати внутрішньо. Не використовувати протягом перших 4 місяців вагітності. При інтенсивному використанні може спровокувати головний біль, носові кровотечі. Обережно застосовувати у разі пониженого артеріального тиску.

Компліментарні олії: лимон, ліметт, шавлія, трояндова олія, сантал.

Корисні поради

Якщо на початку пологів зробити масаж нижньої частини живота з олією жасмину, це зменшить біль і посилить скорочення матки. Прекрасний засіб і від післяродової депресії. Рекомендується масаж з жасминовою олією: на 30 мл транспортної олії 2 кр. жасмину, а також ванна: 2-3 кр. на 2 ст. л. меду (солі, соняшникової олії, вершків).

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5°C до +25°C, в недоступному для дітей місці.


Об'єм

Доступний об'єм 5 мл

Тип

Тип Ефірна олія
Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Про виробника

Адверсо

Адверсо

Заснована у 2007 році та знаходиться в мальовничому, екологічно чистому куточку поблизу Карпат в місті-курорті Трускавець, де поєднання цілющих природних чинників та високоякісних натуральних ефірних та жирних олій, а також широкого спектру засобів ароматерапії, косметичних і масажних композицій на базі рослинних і ефірних олій, які виготовляються нашою компанією, дозволяє в повній мірі відновити чудовий стан тіла і душі. ... Детальніше...