Customer Reviews

Green Tea Gel for Around the Eyes
Green Tea Gel for Around the Eyes

Уже третій раз придбала цей гель. Прекрасно доглядає, живить і зволожує мою чутливу шкіру. Що мені подобається: легкий, не викликає почуття стягнення і липкості, ефективний. Трішечки є відчуття печіння після нанесення, яке швидко проходить. Я навіть не думала, що за таку невелику вартість я отримаю суперський результат (до цього пробувала і дорогі брендові креми по догляду за шкірою навколо очей). Ще плюс того, що швидка доставка мене приємно здивувала. Ставлю п'ять зірок цьому продукту і персоналу, який дуже уважний до клієнтів. Пишаюсь тим, що в Україні вміють виробляти таку класну продукцію. Рекомендую!

Тетяна
01/10/2021
Cosmetic oil «After depilation»
Cosmetic oil «After depilation»

Користуюсь цим засобом не тільки після депіляції (шугарингу), але просто після душу для додаткового догляду за шкірою ніг, рук і тіла. Чудово заспокоює, присутнє легке відчуття прохолоди, допомагає також в літній час після перебування на сонці.

Ірина
21/04/2021
Cosmetic oil «For breast elasticity»
Cosmetic oil «For breast elasticity»

Олія має дуже гарний запах і легко наноситься на тіло. Приємні відчуття зволоження і гладкості шкіри. Великий об'єм дозволяє користуватись засобом протягом кількох місяців. Рекомендую!

Ірина
21/04/2021
Composition «For problem skin care»
Composition «For problem skin care»

Спробувала уже серію засобів по догляду за обличчям Адверсо, але особливо сподобалась саме ця олійка. В мене шкіра, схильна до жирності, розширені пори. Після користування, шкіра стає надзвичайно м'ягкою і приємні відчуття прохолоди, повністю вбирається, без відчуття жирної плівки. Ефект відчувається кожного разу, засіб дійсно працює!!! Найвища оцінка!

Ірина
21/04/2021
Rose 10% essential oil
Rose 10% essential oil

Олія має дуже приємний та характерний для троянди аромат. Солодкий, досить насичений. Єдине, ніде не знайшла, з якого саме сорту троянд виготовлена олія (кримська, дамаська), країна походження сировини, адже ефіроолійну троянду вирощують в багатьох країнах, а також в якій рослинній олії її розведено.

Анна
28/02/2021
Hazelnut vegetable oil
Hazelnut vegetable oil

Прекрасное качество масла, все соответствует описанию. Рекомендую!

Татьяна
05/01/2021
Ylang-ylang essential oil
Ylang-ylang essential oil

Прекрасное качество! Быстрое и качественное обслуживание. Все на высшем уровне - рекомендую!

Тетяна
05/01/2021
Aroma spray «Driver comfort»
Aroma spray «Driver comfort»

Впервые с этим ароматом познакомилась несколько месяцев назад, узнала о нем от коллеги, которая заказала здесь сразу 12 видов масел. Я сразу выделила эту композицию из всех ("Комфорт для автомобилиста" в спрее и в виде масла), потому что букет составлен настолько правильно, что не влюбиться в него невозможно! Он идеально звучит в любом помещении, свежий, бодрящий и в то же время уютный и согревающий. Он нравится абсолютно всем и вызывает самые добрые ассоциации с новогодними праздниками и СПА салонами. Кстати, автомобиля у меня нет, но это не мешает мне заказывать уже 6-й флакон, так как дома я использую масло для аромалампы, а на работе спрей:)

Санта
03/12/2020
Cream «For dry withering skin»
Cream «For dry withering skin»

Крем делает кожу бархатистой и ровной. Немного навязчивый запах лемонграсса, но он выветривается довольно быстро. Еще не понятно в применении: что один раз использовал, а следующий раз через 1.5-2 месяца? Или такой перерыв между курсами?

Ирина
20/10/2020
Jasmin essential oil
Jasmin essential oil

Заказываю в этом магазине эфирные масла уже не первый раз. Качество продукции высокое и цены ниже, чем на аналогичные товары других производителей. Заказывала много разных масел,с удовольствием пользуюсь. Приятное общение с работниками фирмы. Спасибо, буду еще обращаться!

Людмила
07/09/2020
Showing 1 to 10 of 34 (4 Pages)