Крем «Для сухої в'янучої шкіри обличчя»

Лідер продажу
Виробник: Адверсо
Модель: 4820104013036
Наявність: В наявності

100.15
  • ₴ 100.15


Стислі характеристики
Доступний об'єм 40 мл
Всі характеристики


Сприяє зволоженню і відновленню втрат амінокислот в шкірі, покращує тургор шкіри, мас протизапальну, зволожувальну дію, підвищує опірність шкіри до передчасного старіння.

Склад

Крем-база органік, колаген морський, натуральні рослинні олії авокадо, какао, натуральні ефірні олії лемонграсу, лаванди, вітамін Е.

Дія

Сприяє зволоженню і відновленню втрат амінокислот в шкірі, покращує тургор шкіри, мас протизапальну, зволожувальну дію, підвищує опірність шкіри до передчасного старіння. Використовувати після 35 років.

Спосіб застосування

Нанести на чисту шкіру обличчя на 30-40 хвилин. Залишки крему при необхідності зняти серветкою. Повторно використовувати через 1,5-2 місяці.


Об'єм

Доступний об'єм 40 мл
Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Про виробника

Адверсо

Адверсо

Заснована у 2007 році та знаходиться в мальовничому, екологічно чистому куточку поблизу Карпат в місті-курорті Трускавець, де поєднання цілющих природних чинників та високоякісних натуральних ефірних та жирних олій, а також широкого спектру засобів ароматерапії, косметичних і масажних композицій на базі рослинних і ефірних олій, які виготовляються нашою компанією, дозволяє в повній мірі відновити чудовий стан тіла і душі. ... Детальніше...