Косметична композиція «Проти лупи»

Виробник: Адверсо
Модель: 4820104012312
Наявність: В наявності

103.47
  • ₴ 103.47


Стислі характеристики
Доступний об'єм 110 мл
Всі характеристики


Склад

Рослинні олії мигдальних кісточок, оливкова; ефірні олії чайного дерева, герані, вітамін Е. Не містить барвників та синтетичних домішок.

Дія

Антисептична, протизапальна. Усуває сухість, запалення, екзему, дерматит, лупу. Рекомендується для інтенсивного відновлення волосся після фарбування або хімічної завивки. Покращує стан шкіри голови, стимулює діяльність коренів волосся. У процесі застосування суміші волосся набуде додаткового об'єму, краси і сили.

Спосіб застосування

Нанести на шкіру голови інтенсивними масажними рухами. Після нанесення маски, голову обгорнути плівкою або рушником. Через годину голову можна помити. Процедуру бажано проводити 2-3 рази на тиждень до отримання бажаного ефекту.

 


Об'єм

Доступний об'єм 110 мл
Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Про виробника

Адверсо

Адверсо

Заснована у 2007 році та знаходиться в мальовничому, екологічно чистому куточку поблизу Карпат в місті-курорті Трускавець, де поєднання цілющих природних чинників та високоякісних натуральних ефірних та жирних олій, а також широкого спектру засобів ароматерапії, косметичних і масажних композицій на базі рослинних і ефірних олій, які виготовляються нашою компанією, дозволяє в повній мірі відновити чудовий стан тіла і душі. ... Детальніше...