Косметична композиція «Для усунення грибка нігтів»

Лідер продажу
Виробник: Адверсо
Модель: 4820104012473
Наявність: В наявності

78.94
  • ₴ 78.94


Стислі характеристики
Доступний об'єм 30 мл
Всі характеристики


Протигрибкова, антисептична. Олія лимону сприяє освітленню пошкодженого нігтя. Олії оливок та персикових кісточок не допускають сухості та подразнень в області шкіри навколо нігтьової пластини.

Склад

Ефірні натуральні олії чайного дерева, анісу та лимону, олія персикових кісточок, оливкова.

Спосіб застосування

На чисті, коротко підстрижені нігті нанести олію по всій нігтьовій пластині та навколо неї. Уражені пальці забинтувати стерильним бинтом. Процедуру повторювати 2 рази на добу. По мірі відростання нігтя необхідно періодично підстригати до тих пір, поки не відросте новий. Дану косметичну олію можна використовувати для лікування грибка стопи.

Протипоказання

Індивідуальне несприйняття окремих компонентів олії.

Умови зберігання

Зберігати в герметично закритому флаконі темного кольору при кімнатній температурі не вище +25ºC в недоступному для дітей місці. Уникати попадання прямих сонячних променів.

Термін зберігання

При дотриманні герметичності упаковки - 5 років. Бажано використати протягом 6 місяців після відкриття флакону.


Об'єм

Доступний об'єм 30 мл
Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Про виробника

Адверсо

Адверсо

Заснована у 2007 році та знаходиться в мальовничому, екологічно чистому куточку поблизу Карпат в місті-курорті Трускавець, де поєднання цілющих природних чинників та високоякісних натуральних ефірних та жирних олій, а також широкого спектру засобів ароматерапії, косметичних і масажних композицій на базі рослинних і ефірних олій, які виготовляються нашою компанією, дозволяє в повній мірі відновити чудовий стан тіла і душі. ... Детальніше...