Афродизіак «Ніч кохання»

Лідер продажу
Виробник: Адверсо
Модель: 4820104013326
Наявність: В наявності

54.6
  • ₴ 54.60


Стислі характеристики
Доступний об'єм 5 мл
Всі характеристики


Склад

Натуральні ефірні олії жасмину, герані, санталового дерева, пачулі, іланг-ілангу. Не містить барвників та синтетичних добавок.

Дія

Активізує потяг, омолоджує організм, допомагає розслабитися, створити навколо привабливу атмосферу і зануритися, а романтичні почуття і відчуття. Підсилює чутливість, надає яскравість емоціям і дозволяє довше перебувати на піку задоволення. Чарівний аромат стимулює ерогенні зони мозку, усуває закомплексованість, формує гармонію двох душ.

Способи використання афродизіаку для збудження

Аромалампи. Налити в чашу аромалампи воду і додати 2-3 краплі афродизіаку для збудження.

Ароматизація тіла. Набрати в ванну теплої води (36-37 градусів), додати в сіль для ванни 7-8 крапель ефірної олії-афродизіаку і дати суміші розчинитися у воді. Тривалість прийняття аромаванн- 15 хвилин.

Масаж з ефірними оліями. Змішати 3-4 краплі ефірної олії з однією чайною ложкою олії для масажу та наносити на шкіру партнера легкими, погладжуючими рухами.

Протипоказання

Індивідуальне несприйняття окремих компонентів олії . Не можна наносити на шкіру в чистому (нерозбавленому) вигляді; застосовувати внутрішньо; необхідно уникати контакту з очима та слизовими оболонками, не наносити на статеві органи. Також з обережністю застосовувати людям, схильним до алергії.


Об'єм

Доступний об'єм 5 мл
Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Про виробника

Адверсо

Адверсо

Заснована у 2007 році та знаходиться в мальовничому, екологічно чистому куточку поблизу Карпат в місті-курорті Трускавець, де поєднання цілющих природних чинників та високоякісних натуральних ефірних та жирних олій, а також широкого спектру засобів ароматерапії, косметичних і масажних композицій на базі рослинних і ефірних олій, які виготовляються нашою компанією, дозволяє в повній мірі відновити чудовий стан тіла і душі. ... Детальніше...