Композиція ефірних олій «Стимул для жінок»

Виробник: Адверсо
Модель: 4820104012398
Наявність: В наявності

53.63
  • ₴ 53.63


Стислі характеристики
Доступний об'єм 5 мл
Всі характеристики


Швидко позбавляє від жіночої фригідності та сексуальної незадоволеності, підвищує статус жінки та м природну сексуальність. Усуває симптоми перевтоми, комплекс неповноцінності, піднімає настрій і розслабляє.

Склад

Ефірні олії мускатного горіха, жасмину, герані, вербени. Не містить барвників та синтетичних добавок.

Спосіб застосування

Ароматизація повітря: 5-10 крапель олії накапати на серветку, теплу батарею або аромалампу (площа кімнати не більше 20 м²);

Ванни: 15-20 крапель олії розбавити медом, вершками, кефіром і вилити у теплу або гарячу ванну. Тривалість процедури прийняття ванни 10-15 хвилин.

Протипоказання

Індивідуальне несприйняття окремих компонентів олії.

Умови зберігання

Зберігати в герметично закритому флаконі темного кольору при кімнатній температурі не вище +25ºC в недоступному для дітей місці. Уникати попадання прямих сонячних променів.

Термін зберігання

При дотриманні герметичності упаковки - 5 років. Бажано використати протягом 6 місяців після відкриття флакону.


Об'єм

Доступний об'єм 5 мл
Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Про виробника

Адверсо

Адверсо

Заснована у 2007 році та знаходиться в мальовничому, екологічно чистому куточку поблизу Карпат в місті-курорті Трускавець, де поєднання цілющих природних чинників та високоякісних натуральних ефірних та жирних олій, а також широкого спектру засобів ароматерапії, косметичних і масажних композицій на базі рослинних і ефірних олій, які виготовляються нашою компанією, дозволяє в повній мірі відновити чудовий стан тіла і душі. ... Детальніше...