Композиція «Стимул для мужчин»

Виробник: Адверсо
Модель: 4820104011483
Наявність: В наявності

54.4
  • ₴ 54.40


Стислі характеристики
Доступний об'єм 10 мл
Всі характеристики


Ефірні олії афродизіаки мають властивість діяти на гіпофіз і сприяти утворенню ендорфінів, які загострюють сексуальний потяг, викликають ейфорію. Дуже гарно регулюють нервову, ендокринну систему. Ефективно впливають на потенцію, ліквідовують стан дискомфорту і невпевненості в собі.

Склад

Ефірна олія гвоздики, апельсину, розмарину, іланг-ілангу, евкаліпту.

Спосіб застосування

Ароматизація повітря: 5-10 крапель композиції налити в аромолампу з водою і запалити свічку, або накапати на абажур батарею 5-10 крапель композиції на 15 м² приміщення.

Ванни: 10-15 крапель композиції на 20 мл рослинної олії.

Протипоказання

індивідуальне несприйняття окремих компонентів олії.

Умови зберігання

Зберігати в герметично закритому флаконі темного кольору при кімнатній температурі не вище +25ºC в недоступному для дітей місці. Уникати попадання прямих сонячних променів.

Термін зберігання

При дотриманні герметичності упаковки - 5 років. Бажано використати протягом 6 місяців після відкриття флакону.


Об'єм

Доступний об'єм 10 мл
Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Про виробника

Адверсо

Адверсо

Заснована у 2007 році та знаходиться в мальовничому, екологічно чистому куточку поблизу Карпат в місті-курорті Трускавець, де поєднання цілющих природних чинників та високоякісних натуральних ефірних та жирних олій, а також широкого спектру засобів ароматерапії, косметичних і масажних композицій на базі рослинних і ефірних олій, які виготовляються нашою компанією, дозволяє в повній мірі відновити чудовий стан тіла і душі. ... Детальніше...