Рослинна олія абрикосових кісточок

Рослинна олія абрикосових кісточок

Олія абрикосових кісточок має протизапальну та регенеруючу дію, тонізує і омолоджує шкіру, розгладжує дрібні зморшки, сприяє відновленню пружності та еластичності шкіри, особливо при целюліті і загрубілій шкірі, надає їй здорового, красивого кольору, знімає запалення. Застосовується в чистому вигляді як масажна олія для дорослих і для немовлят.

Рослинна олія авокадо

Рослинна олія авокадо

Олія авокадо має дуже багатий склад: вітаміни A, E, D, плодові екстракти, макроелементи і мікроелементи. Особливо підходить для чутливої та сухої шкіри. Має високу проникність. Відновлює порушений в результаті старіння ліпідний баланс шкіри, сприяє синтезу нових колагенових зв’язків.

Рослинна олія виноградних кісточок

Рослинна олія виноградних кісточок

Олія виноградних кісточок містить 70% незамінних жирних кислот, які легко засвоюються шкірою, зв’язують та утримують вологу. Має здатність регулювати жировідкладення. Підходить для жирного та змішаного типу шкіри. Сприяє цілісному відновленню шкіри (заживлює ранки, опіки, натерті місця).

Рослинна олія жожоба

Рослинна олія жожоба

Олія жожоба глибоко проникає у шкіру. Відновлює структуру потрісканих та обвітрених губ. Не викликає подразнення та алергічних реакцій, тому використовується для очищаючих емульсій, особливо навколо очей. Надає блиск, об’єм та еластичність волоссю. Декілька крапель на гребені при розчісуванні вологого волосся запобігає злипанню, допомагає оформити зачіску.

Рослинна олія кунжутна

Рослинна олія кунжутна

Олія кунжутна глибоко проникаючи в шкіру, зволожує, живить її та очищає, призупиняючи старіння. Використовується для втирання в тіло, щоб запобігти сонячним опікам, оскільки являється чудовим ультра фіолетовим фільтром, що захищає від шкідливого сонячного проміння.

Рослинна олія оливкова

Рослинна олія оливкова

Олія оливкова сприяє профілактиці серцево-судинних захворювань, знижує рівень шкідливого холестерину. Також ця олія корисна при захворюваннях травної системи, має жовчогінну дію. Оливковою олією можна захиститися від передчасного старіння організму. ЇЇ можна застосовувати як косметичний засіб.

Рослинна олія персикових кісточок

Рослинна олія персикових кісточок

Олія персикових кісточок вміщує велику кількість вітаміну E. Підходить для сухої, старіючої шкіри, має чудовий ефект проти зморшок. Повільно проникає в шкіру, внаслідок чого добре використовувати її для тривалого масажу при всіх типах шкіри. Допомагає пальцям ковзати, не розтягує шкіру, надає "бархатисту" м’якість та гладкість.

Рослинна олія пшеничних зародків

Рослинна олія пшеничних зародків

Олія пшеничних зародків живильна олія для сухої та старіючої шкіри. Багата на вітамін E та зародковий лецитин, мінерали, фітостероли, макроелементи та мікроелементи. Підходить для шкіри навколо очей. Запобігає розтягненню шкіри при вагітності (добавляти в рідкі креми для тіла). Укріплює кінчики волосся.