Склад

Натуральні рослинні олії амаранту, обліпихи, ланолін, віск бджолиний, протимікробна добавка, вітаміни А,В,С, E. Не містить барвників та синтетичних добавок.

Дія

Засіб швидкої та ефективної допомоги при побутових, сонячних, термічних опіках, обмороженнях. Болезаспокійлива, відновлюючи і загоюючи. Бальзам швидко знімає біль, забезпечуючи уповільнення розповсюдження опіку (зменшує набряк), зупиняє ріст мікроорганізмів і їх розмноження, запобігаючи можливості нагноєння, покращує і прискорює процеси загоєння. Своєчасне застосування фітобальзаму при опіках дозволяє зменшити больові наслідки при виниклих, а також виникнення після опікових рубців.

Застосування

При опіках І чи ІІ ступеня проблемне місце помістити в ємність з холодною водою або під проточну холодну воду. Після цього просушуємо і закриваємо за допомогою стерильної пов’язки. Якщо немає лопнувших пухирів, наносимо фіто бальзам на всю поверхню рани тонким шаром, або на неушкоджену шкіру навколо опіку.

Умови зберігання

Зберігати в герметично закритій баночці при кімнатній температурі не вище 25°C в недоступному для дітей місці. Уникати попадання прямих сонячних променів.