СКЛАД: трав‘яні екстракти ромашки, чистотілу, молочна кислота, олія чайного дерева, віск бджолиний. Не містить барвників та синтетичних добавок.

Дія

фітобальзам - активний засіб для видалення бородавок, мозолів сухих, натоптишів, загрубілої шкіри ступнів і п’яток. Розм’якшує ороговілі тканини і сприяє їх відторгненню. Знімає запалення, сприяє швидкій регенерації шкіри. Допомагає зберегти природну структуру шкіри.

ЗАСТОСУВАННЯ: застосовують для відновлення шкіри на долонях, ліктях, колінах. Ефективний при видаленні бородавок. Розпарити і вимити ноги з пемзою - максимально зняти огрубілу шкіру. Нанести фітобальзам на проблемні ділянки. Дати бальзаму всмоктатись або зафіксувати пластирем. Процедуру повторювати через 3-4 дня до повного розм’якшення ороговілого шару шкіри. При правильному застосуванні бальзаму мозолі і натоптиші сходять повністю.

УВАГА! При нанесенні фітобальзаму можливе легке поколювання.

Умови зберігання

зберігати в герметично закритій баночці при кімнатній температурі не вище 25°C в недоступному для дітей місці. Уникати попадання прямих сонячних променів.