Отримують із кісточок винограду культурного методом холодного пресування. Олія легка, має високі проникаючі властивості, підходить для будь-якого типу шкіри, особливо жирної.

Дія

  • сильна протизапальна, регенеруюча;
  • сприяє омолодженню, підвищенню пружності шкіри, розгладжуванню зморшок.

Показання

  • для догляду за жирною, проблемною шкірою;
  • вугрові висипання, стрептодермія і інші дерматити;
  • пересушування шкіри під впливом несприятливих факторів;
  • незначні травми, тріщини, подряпини, порізи і опіки;
  • для догляду за зморшкуватою, втомленою і в’ялою шкірою;
  • целюліт і потовщення на шкірі.

Способи зовнішнього застосування

Може застосовуватися в чистому вигляді, в суміші (1:1) з рослинними оліями (жожоба, авокадо, мигдальної та інших кісточкових олій) або як основа для розчинення ефірних олій.

Масаж: Особливо слід вживати олію виноградних кісточок з додаванням олії авокадо або жожоба при целюліті і потовщеннях на шкірі для глубокого масажу. Більш ефективні ці суміші при додаванні до них (на 2 столові ложки) по 2-3 краплі ефірних олій герані, ялівцю, лимона, фенхелю або 3 краплі ефірних олій лаванди, пачулі і розмарину і 2 краплі ефірної олії кипариса.

Маски, аплікації: При проблемній шкірі: в чистому вигляді, в суміші з оліями жожоба, зародків пшениці, авокадо чи з додаванням до них (на 1-2 столові ложки) по 1-2 краплі ефірних олій кайєпута, ромашки, іланг-іланга, сантала чи ліметта, розмарину, лаванди, лимона, або по 2-3 краплі ефірних олій ялівцю і троянди. Змащувати уражені ділянки шкіри 3-4 рази на день. Має регенеруючу і живильну дію. Ці ж композиції можна використовувати для аплікацій і масок. Змочені олією серветки накладати на уражені ділянки шкіри 1-2 рази на день на 20-25 хвилин. Сприяє швидкій регенерації тканин, підвищенню пружності шкіри, розгладжує зморшки. Надає шкірі здорового і красивого вигляду.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість олії.

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.