Завдяки стійкому дезодоруючому ефекту, олію лайма застосовують для приготування гелів для душу, масажної олії для тіла і для приготування розчину для полоскання ротової порожнини.

Дія

Її антисептичні й антивірусні властивості оберігають від зараження інфекційними хворобами і допомагають боротися з інфекційними захворюваннями, такими, як грип, респіраторно-вірусні захворювання, а також із запальними процесами слизової оболонки ротової порожнини і носоглотки.

Поміщена в аромалампу олія лайма допомагає при простуді, пом’якшує болі в горлі, відлякує комах. Вона застосовується також в парфумерній промисловості для ароматизації різних засобів по догляду за шкірою і тілом, для приготування гелів, освіжаючих лосьйонів, дезодорантів, косметичних засобів.

Лайм відноситься до стихії Повітря. Допомагає в наступних випадках: поганий настрій, нервозність, підвищена пітливість.

Умови застосування

  • Аромалампа: якщо ви хочете створити комфортну атмосферу, яка дозволить вам забути про повсякденні турботи, спробуйте цю суміш, яка спіднімає настрій і знімає втому (6 крапель олії лайма, по 3 краплі олії грейпфрута і ванілі).
  • Дезінфекція повітря: олія лайма освіжає і дезинфікує повітря в приміщенні так само добре, як олія лемонграса (3-6 крапель на воду в аромалампі).
  • Масаж: олію лайма можна використовувати як освіжаючу добавку в масажних оліях. Цю суміш після ранішнього душу втріть у шкіру, щоб підняти настрій (2 краплі олії лайма і 1 краплю олії герані на 1 столову ложку мигдалевої олії).

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до ефірної олії. Не наносити на шкіру безпосередньо перед виходом на сонце.

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.