Вплив цієї олії на емоційний стан полягає в ефекті зігрівання і збадьорювання. Це особливо помітно в період зимової депресії, меланхолії, коли всім нам не вистачає рухливості, тепла й оптимізму. Аромат кориці дещо збуджує, приводить до емоційного пожвавлення, спонукає до дії. В ньому є щось від весело потріскуючого в каміні вогню, святкового феєрверку.

Косметичне застосування олії кориці обмежене внаслідок її здатності викликати подразнення шкіри. В мінімальній концентрації вона стимулює кровообіг і живлення клітин старіючої шкіри, покращує кровопостачання волосяних цибулин, укріплює зуби. Аромат кориці сприяє хорошому травленню.

Цілюща дія кориці виявляється в стимуляції кровообігу, що особливо корисно при переохолодженні, простудах, хворобах суглобів і хребта.

Олія кориці - класична протиотрута, що полегшує стан при отруєннях: харчовому, алкогольному, нікотиновому. Кориця корисна при захворюваннях шлунка, дисфункціях кишківника, застійних явищах в печінці. Магічна дія кориці знаходиться під планетарним впливом Марса - найсильнійшої планети. Цей аромат робить непереможним у відкритій боротьбі, сексуально сильним й ініціативним, допомагає здобути незалежність, оригінальність, силу і впевненість.

Дозування

  • аромалампи: 3-6 крапель;
  • інгаляції: 1-3 краплі;
  • ножні ванни: 1-3 краплі;
  • теплі компреси: 1-3 краплі;
  • розтирання: 1-3 краплі на 5 мл олії солодкого мигдалю;
  • збагачення кремів: 1 крапля на 10 мл основи;
  • аромамедальйони: 2-3 краплі.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до ефірної олії.

Примітки

Уникайте попадання олії кориці (навіть розведеної) на чутливу і схильну до подразнень шкіру.

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.