Амарантова олія - один з найбільш сильних засобів, що впливають на шкіру. Сквален, що міститься в ній, сприяє швидкому проникненню живильних і лікарських речовин в клітини тканин. Олія багата вітамінами А, Е, F, необхідними для здоров’я і краси шкіри. У косметичних цілях застосовується для захисту, пом’якшення і живлення шкіри. Після її нанесення формується антибактеріальний бар’єр. Завдяки сквалену, який під дією ультрафіолета перетворюється на вітамін Д, олія захищає шкіру від шкідливої дії сонячних променів.

Амарантова олія ефективна також при різних пошкодженнях шкіри: довго незаживаючих виразках, опіках, сухій екземі, псоріазі, дерматиті. Це цілющий засіб успішно застосовують і при радіотерапії. Якщо амарантовою олією змастити шкірну ділянку, під якою є пухлина, то дозу опромінювання можна дещо збільшити, не боячись отримати радіаційний опік. А споживання цього продукту як до, так і після хіміо- або радіотерапій істотно прискорює процес відновлення організму пацієнта.

Амарантова олія вважається чудовим засобом дієтичної корекції. У цій якості її рекомендують при багатьох захворюваннях серцево-судинної системи, зокрема при атеросклерозі, ішемічній хворобі серця, гіпертонії і порушеннях мозкового кровообігу. Цей продукт також рекомендують хворим з такими діагнозами: коліт, виразка шлунку і 12-палої кишки, гастрит, цироз, вірусний і алкогольний гепатит.

Показання до застосування

  • онкологічні захворювання;
  • серцево-судинні захворювання (ішемічна хвороба, порушення мозкового кровообігу, стенокардія, інсульт, інфаркт);
  • туберкульоз;
  • цукровий діабет;
  • гінекологічні захворювання;
  • м’язова дистрофія;
  • анемія.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість олії.

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, у недоступному для дітей місці.