Ефірна олія троянди натуральна

Ефірна олія троянди натуральна

Гігієнічний антисептичний засіб; тонізуючий і очищаючий шкіру; сприяє розгладженню зморшок, особливо під очима, усуває запалення і рубці; регулює емоційний фон; полегшує стан при неврозах серця, тахікардії; сприяє проясненню думок; загострює пам’ять; афродизіак; хороший ароматизатор, дезодорант.

Ефірна олія майорану

Ефірна олія майорану

Знеболюючий, спазмолітичний, відхаркувальний. Полегшує напади артритів, остеохондрозу. Засіб від хронічних форм бронхітів - має протизапальну, антибактеріальну дію, ефективне при катарах носоглотки та органів дихання.

Ефірна олія герані

Ефірна олія герані

Антикоагулянтний; антисептичний; знеболюючий; гемостатичний. Знижує вміст глюкози в крові; мочегінний; сприяє рубцюванню; судинозвужуючий і стягуючий; антидепресант; тонізуючий; цитофілактичний.

Ефірна олія полину таврійського

Ефірна олія полину таврійського

Ефірна олія полину таврійського використовується при порушеннях кровообігу, інфекціях у шлунково-кишковому тракті, проти судом і кишкових паразитів, для нормалізації менструального циклу, як протизапальний засіб.

Ефірна олія ладану

Ефірна олія ладану

Олія підносилась богам у вигляді ароматичних курінь у храмах Давнього Єгипту, використовувалася як атрибут медитації (сьогодні практикується в деяких релігіях). Іноді ладаном обкурювали хворих з метою вигнання злих духів.

Ефірна олія лаврова

Ефірна олія лаврова

Жирну олію лавра, використовують як відтяжний засіб при ревматизмі, паралічах і простудних захворюваннях та для лікування корости. Також використовують як заспокійливий і знеболюючий засіб при ревматичних і простудних болях і судомах.

Ефірна олія аіру

Ефірна олія аіру

Ефірна олія аіру використовується для тонізації центральної нервової системи при її пригніченні, знімає нервове перенапруження, корисна при ахілії, покращує зір і слух. Аромат аіру сильний, теплий, деревно-пряний, колір від темно-жовтого до коричневого кольору.

Ефірна олія анісова

Ефірна олія анісова

Аерофагія (заковтування повітря), здуття, закрепи, диспепсії нервового походження, мігрені, пов’язані з порушенням травлення, головокружіння, серцебиття, астма, болючі місячні, недостатність лактації, опіки, пародонтоз, гінгівіт. Використовують з наживкою при риболовлі.